Komunikuji videem

Něco málo jak pracuji

CELODENNÍ NATÁČENÍ

Strávíme spolu celý den, během kterého navždy zachytím všechny vaše důležité okamžiky

EDITACE A STŘIH

Celý den sestříhám a upravím do klipu o délce 3-4 minut, kromě kterého dostanete i všechny záběry, které pořídím

KRABIČKA S GRAVÍROVÁNÍM

Finální produkt dostanete v dřevěné krabičce
s gravírováním vašeho svatebního oznámení

Můj příběh

Natáčením svateb se věnuji již šestým rokem. Z koníčku se postupně stala závislost, kterou v současné době provozuji na profesionální úrovni. Pocházím z Ostravy, ale na svatby jezdím po celé ČR.

Nejraději zaznamenávám momentky Vás a Vašich nejbližších. Ať už se jedná o jedinečné okamžiky štěstí, radosti, lásky, dojetí… budu vždy připraven zachytit tyto chvíle a vytvořit z nich pro Vás věčnou památku.

Portfolio

Hodnocení klientů

 • Video od Toníka je nejkrásnější vzpomínka na naši svatbu. Původně jsem video nechtěla vůbec, ale teď ho doporučuju všem – nechali jsme mu volnou ruku a video, které nám vytvořil, nás pokaždé dojme k slzám. Děkujeme!

  Magda a Lukáš
 • Tonda je moc milý a usměvavý kluk, který umí zachytit to opravdu podstatné z vašeho důležitého dne. Byli jsme nadšení z perfektního, originálního zpracování našeho svatebního videa. Všichni, kteří video viděli, jej chválili a my máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Skvělá domluva a spolehlivost jen doplňuje Tondovu profesionalitu.

  Verča a Danek
 • Na Tondu jsme se obrátili s prosbou o svatební video a setkali jsme se s osobním a velice profesionálním přístupem. Dokázal zachytit naše důležité momenty tak, že nás při každém dalším shlédnutím stále dojimaji. Má cit pro detail, dobré oko a pohotovost pro zachycení okamžiku. Nemohli jsme si vybrat lépe, s výsledkem jsme maximálně spokojeni.

  Marťa a Honza
 • Naše svatebni video od Tondy je jedním slovem dokonale. Vystihl přesně to, jaká naše svatba byla. Video mělo úspěch u všech našich známých. Skvělá domluva, rychle dodání a moc mě potěšilo balení ve kterém nám přišla nádherná fleška. Krásně promyšlené od začátku do konce. Za nás můžeme jen doporučovat dále.

  Kristýna a Tomáš
 • Díky tomuto skvělému kameramanovi máme krásně zachycené všechny důležité okamžiky, které se ten den staly, a tak se k nim můžeme vracet a vzpomínat na NÁŠ den. Byli jsme velice spokojeni nejen s jeho profesionálním přístupem během celého dne, ale také s jeho velmi dobrou náladou, díky které nás zbavoval nervozity a stresu. Dodání videa bylo rychlé, takže jsme se již pár týdnů po svatbě mohli opět dojímat nad záběry, ze kterých se nám tajil dech. Určitě bychom jeho služby doporučili všem dál. Děkujeme.

  Míša a Laďa
 • Tonda je opravdový profík. Má neuvěřitelný cit pro vplynutí do atmosféry svatby i následnou postprodukci. Výsledek je pak ještě mnohem hezčí, než byla realita 🙂 Určitě u něho neváhejte zvěčnit své radostné okamžiky. Navíc je to suprovej člověk.

  Dan a Andrea

Spolupracuji

Rád navazuji novou spolupráci a nebráním se žádné výzvě!


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/213532/virtual) in /data/web/virtuals/213532/virtual/www/domains/veselykameraman.cz/wp-includes/plugin.php on line 446

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /data/web/virtuals/213532/virtual/www/domains/veselykameraman.cz/wp-includes/plugin.php on line 446